Alumni

2000-01:
President: Daniel York-Smith (Somerville)
Secretary: Fiona Worral (St Hilda’s)
Treasurer: Caroline Smith (Somerville)
Men’s Captain: Dominic Siddall (Keble)
Women’s Captain: Jenny Gruber (University)
Web design: Dominic Siddall (Keble)

2001-02:
President: Daniel York-Smith (Somerville)
Secretary: Fiona Worral (St Hilda’s)
Treasurer: Caroline Smith (Somerville)
Men’s Captain: Dominic Siddall (Keble)
Women’s Captain: Nicola Ashbee (Somerville)

2002-03:
President: Dominic Siddall (Keble)
Secretary: Malcolm Druett (Lady Margaret Hall)
Treasurer: Chris Kimber (Magdalen)
Men’s Captain: Richard Shelley (St Peter’s)
Women’s Captain: Hannah Barnes (Keble)

2003-04:
President: Hannah Barnes (Keble)
Secretary: James Fothergill (Keble)
Treasurer: Sarah Milne (Wadham)
Men’s Captain: Kevin Davidson (St John’s)
Women’s Captain: Teri Penny (St Hilda’s)

2004-05:
President: Kevin Davidson (St John’s)
Secretary: Catherine Adamson (St Hugh’s)
Treasurer: Iain Macleod (Keble)
Men’s Captain: Christopher Sherwood (Somerville)
Women’s Captain: Hannah Barnes (Keble)

2010-11:
President: Amy Loveridge (St Hilda’s)
Secretary: Amy Morreau (Worcester)
Treasurer: Iain Johnston (Lincoln)
Men’s Captain: Maciej Pietrzak (Wadham)
Women’s Captain: Clara Williams (Somerville)

2011-12:
President: Clara Williams (Somerville)
Secretary: Laura Hawkins (Wolfson)
Treasurer: Rob Bourne (St Hugh’s)
Men’s Captain: David Loh (New)
Women’s Captain: Louise Horton (Wadham)
Social Secretary: Kellie Jacques

2012-13:
President: David Ding (University)
Secretary: Laura Hawkins (Wolfson)
Treasurer: Jason Lee (Worcester)
Men’s Captain: David Loh (New)
Women’s Captain: Louise Horton (Wadham)

2013-14:
President: Miriam Reason (St Peter’s)
Secretary: David Ding (University)
Treasurer: Eloise Rees (Jesus)
Men’s Captain: Daniel Wells (Christ Church)
Women’s Captain: Miriam Reason (St Peter’s)
IT Officer: Jason Lee (Worcester)
Social Secretary: Miriam Reason (St Peter’s)

2014-15:
President: Robyn Zorab (St Edmund Hall)
Secretary: Yoel Sevi (New)
Treasurer: Eloise Rees (Jesus)
Men’s Captain: Eric LeGresley (St Hilda’s)
Women’s Captain: Manon Lambert (Exeter)
IT Officer: Daniel Wells (Christ Church)

2015-16:
President: Beth Andrew (University)
Secretary: Gabrielle Swycher (Lady Margaret Hall)
Treasurer: Asha Parmar (Hertford)
Men’s Captain: Eric LeGresley (St Hilda’s)
Women’s Captain: Serena Chang (Queens)
IT Officer: James Tricker (Christ Church)
Social Secretary: Dominic Kennedy (Balliol)

2016-17:
President: Serena Chang  (Queens)
Secretary: Gabbie Swycher  (Lady Margaret Hall)
Treasurer: James Tricker  (Christ Church)
Women’s Captain: Beth Andrew  (University)
Men’s Captain: Rusheb Shah  (Mansfield)
IT & Publicity Officer: Katrina Kelly  (Magdalen)
Social Secretary: Natalie Liu  (Queens)
Sponsorship Officer: Noah Sprent (St Peter’s)

Advertisements